Ковані лавки

Як тільки гості входять в будинок і наштовхуються на незвичайний металевий предмет інтер'єру, то розуміють, що тут живуть любителі всього, що пов'язано з класикою, старовиною і середньовіччям. Ексклюзивні ковані лавки для передпокою слугують показником престижу і відмінного смаку господарів.

Не може не радувати так само довговічність і міцність таких ексклюзивних меблів. Деякі вважають, що металеві лавки незручні і виглядають дещо грубувато, та й ціна часом здається захмарною. Однак весь цей міф дуже легко розвіяти. Адже наші майстри ковальської справи втілюють у життя найвитонченіші фантазії у металеву форму. Наші ціни на ковані лавки це ще одне розвінчання міфу про дорожнечу кованих виробів.

Унікальні моделі кованих лавок для передпокою можуть бути суцільнометалевими або комбінованими. Найчастіше сидіння оббите тканиною. Об'єктом захоплення так само є і металева спинка, викувана у вигляді гілок дерева, квіток, звивистої виноградної лози або геометричних фігур. Тут вже все залежить від фантазії майстра.Наші металеві лавки для дому та офісу є максимально зручними і роблять приміщення більш затишним. Тому наші ковані лавки для коридору, вітальні або спальні часто оснащені м'якими сидінням і спинкою, що роблять їх комфортними і функціональними прикрасами інтер'єру.